GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Djup tallrik 10368052

nr 1036 8052

Djup tallrik

Famille Rose, diameter: 23

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 maj 2016
kl 19:00:44

9/5 17:24:45 1      Vinnande bud